خرید لباس تابستانی نوزاد

خرید لباس تابستانی نوزاد

قطعا شما هم همانند بسیاری از مادران علاقه به خرید لباس تابستانی نوزاد برای دلبند خود دارید . اما قبل از خرید لباس تابستانی برای نوزاد خود باید به چند نکته اساسی توجه داشته باشید . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با چند نکته مهم در رابطه با خرید لباس نوزاد آشنا کنیم . 

اولین نکته ای که باید در خرید لباس (چه تابستانی و چه زمستانی) برای نوزاد خود رعایت کنید ، این است که نباید لباس زیادی برای نوزاد خود بخرید ، چرا که نوزاد در سنین پایین به سرعت رشد داشته و سایز آن مدام در حال تغییر است . 

دومین نکته ای که باید به آن توجه کنید ، جنس لباس نوزاد میباشد . همانطور که میدانید ، پوست نوزادان و کودکان بشدت حساس و آسیب پذیر هستند . همچنین در تابستان با تابش اشعه نور خورشید احتمال آسیب های جدی و سوختگی های شدید در نوزادان افزایش پیدا میکند . 


خرید لباس تابستانی برای نوزاد

بر خلاف باور ها خرید لباس تابستانی نوزاد بسیار حساس میباشد . در تابستان پوست نوزادان بشدت مورد اصابت اشعه های خطرناک نور خورشید قرار میگیرد . 

سعی کنید لباس های روشن و با رنگ های ملایم برای نوزادان و کودکان خود تهیه کنید ، چرا که لباس ها با رنگ تیره نور خورشید را جذب کرده و باعث سوختگی پوست نوزاد میشود . 
در فصول گرم سال عرق سوز شدن ، و سوختگی در بعضی از نقاط بدن نوزادان و کودکان بسیار رایج است . برای جلو گیری از این اتفاق ، باید سعی کنید جنس لباس های تابستانی که برای نوزاد تهیه می کنید بسیار نرم ، لطیف و خنک باشد . 

توجه داشته باشید در هنگام سوختگی یا عرق سوز شدن نوزاد ، از کرم های سوختگی نوزاد ، معتبر و با کیفیت استفاده کنید . 


مشاهده لباس های تابستانی کودک


در تابستان زمانی کـه فرزندتان را بـه بیرون از منزل می‌برید بهتر است تا برای جلوگیري از آفتاب‌زدگی، از ضد‌آفتاب‌هـای مخصوص کودکان زیر نظر پزشک، و کلاه‌هـای نقاب دار با جنس پارچه‌ای «کتان» استفاده شود.زیرا بـه دلیل نازک بودن سطح پوست کودکان، امکان حساسیت کـه بـه شکل قرمزی و تیرگی پوست است بیشتر از دیگر فصول سال خود را نشان می‌دهد.
بهترین لباس تابستانی برای پسران تیشرت و شلوارک با جنس نخ و کتان میباشد . سعی کنید شلوارک هایی که برای کودک خود تهیه می کنید ، یک سایز یزرگ تر باشد تا کودک در آن احساس آرامش و راحتی داشته باشد . نویسنده : مدیر سایت . 

قطعا شما هم همانند بسیاری از مادران علاقه به خرید لباس تابستانی نوزاد برای دلبند خود دارید ...


 

ضمانت کالا

ضمانت ما اصالت کالاست
 

051-32222214

ساعت پاسخگویی از 9 الی 21 می باشد