درباره ما

درباره نیلی

امروزه منافع موجود در خرید اینترنتی باعث ترغیب تعداد زیادی از مردم به برطرف کردن نیازهای روزانه خود با این روش خرید شده است.

در دنیای رو به پیشرفت این روزها , مردم برای رفع نیازهای خود راه حل های جدیدی در اختیار دارند و کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی  دقیق اقدام به خرید میکند.

مشتریان امروزه به دنبال حق انتخاب بیشتری هستند و میخواهند انتخاب دقیقی داشته باشند , هم چنین از خرید کردن با شیوه های نوین لذت بیشتری ببرند , به همین دلیل این روزها تعداد بیشتری از مردم به سمت خرید از فروشگاه های اینترنتی متمایل شده اند و تعداد این فروشگاه ها هر روز بیشترمیشود .

نیلی : مشاوره تخصصی , تصمیم گیری آسان , خرید مطمئن

نیلی مشاوره تخصصی در رابطه با سیسمونی و لباس نوزادی در ایران است. هم چنین نهایت تلاش نیلی ایجاد فضایی امن برای مشتریان در امر خرید است .

مشتریان میتوانند با بررسی وب سایت نیلی ,  با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند . هدف نیلی همیشه رضایت مشتری است .

همواره یکی از اولویت های نیلی , ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران و هم چنین مشاوره تخصصی تلفنی برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید مشتریان است و تلاش نیلی همواره برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان میباشد .

نیلی در سال 1399 با راه اندازی فروشگاه اختصاصی سیسمونی و لباس نوزادی  با هدف عرضه کالای با کیفیت و مشاوره تخصصی در زمینه خرید سیسمونی , حتی مشاوره در زمینه کیفیت و قیمت محصولاتی که در سایت موجود نمی باشد , فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف از مشاوره تلفنی , احترام گذاشتن به حق انتخاب مشتری است که بتواند با بررسی چندین محصول انتخابی مطمئن داشته باشد  و لذت خرید اینترنتی را با نیلی تجربه کند .

نیلی با ارائه چندین برند معتبر در حوزه سیسمونی نوزاد , تلاش میکند تا نیاز سلیقه های مختلف را برآورده سازد . ارائه قیمت های کاملا مناسب همراه با کیفیت خدمات پس از فروش از اولویت های نیلی و همواره در تلاش است تا در تعاملات خود با تامین کنندگان امکان ارائه پائین ترین قیمت ها و بهترین خدمات را فراهم کند. نیلی به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف های قابل توجهی را در قالب طرح های مختلف برای آنها در نظر میگیرد .

لازم به ذکر است اگر کالای ارسال شده ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما , با خدمات پس از فروش تماس بگیرید .


 

ضمانت کالا

ضمانت ما اصالت کالاست
 

051-32222214

ساعت پاسخگویی از 9 الی 21 می باشد